Mystic Hostel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy világ és ami mögötte van... légy részese TE is a kalandnak, és csatlakozz! Ez egy izgalmas fantáziajáték, amelyben TE vagy a főhős!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szoborpark

Go down 
+2
Xerio Exacta
Gabriel Taylor
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Xerio Exacta
Angyaldémon
Xerio Exacta


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Nov. 01.

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 5:01 pm

~Megint a park, ma már másodjára vagyok itt. Igaz most kelmeseb a társaság.
*Gondolkodott el egy pillanatra, azon halkan nevet, hogy milyen is lehet a vérének az íze, megtudta, hogy egy születet vámpírnak kellemes.*
-Nos, akkor mért nem próbálod megkóstolni. Már ha sikerül megharapnod.
*Nevet fel, végignéz a szobrokon és a földön heverő sárga leveleken, ahogy megcsillan rajta a holdfénye, egész kellemes az összhatás. Az éjszaka az ő világa, ahol elrejti, a kíváncsi szemek elöl a jótékony sötétség.*
-Volna valami következménye annak, ha a véremet innád? *Érdeklődik, vajon erőseb lenne tőle Chantal, vagy semmisem történne.*
Vissza az elejére Go down
Chantal Rosberger
Tisztavérű született vámpír
Chantal Rosberger


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2009. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Anglia

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 5:20 pm


Chantal csak azért választotta a parkot mert nyugodtabb mint a Bár, és már unta a nagy tömeget. Egy személy társasága meg nincs ellenére, azért sem mondta azt hogy akkor ő most lelép. Hiszen attól hogy vámpír, még nincs kedve minden idejét egyedül tölteni. Amúgy is szeret beszélgetni. A Hold szépen megvilágítja a parkot, a szobrokon ezüstösen csillog a holdfény ahogy a fehér kőfelületek visszaverik azokat. A levelek is kellemes összhatást nyújtanak. A lány bőre a hold fényében még szebbnek tűnik, igazán fehérnek. Miután Xerio megszólal ismét elneveti magát.
-Nem szoktam nekiugrani minden jó illatú vérrel rendelkező egyénnek, meg azért tudok uralkodni a vérszomjamon. Szóval nyugi nem fogok a nyakadnak ugrani.
Nyugtatja meg a férfit, hiszen tényleg elég furcsa lenne ha ezt tenné. Mondjuk mikor megszületett még elég sűrűn csinált ilyen dolgokat,de azóta már eltelt pár év, szóval megtanulta kordában tartani saját magát. A következő kérdésen elgondolkozik.
-Nem, igazából nem történne semmi, csak jóllaknék a friss vértől. És talán kicsit erősebb leszek miután vért ittam, de ha sokáig nem jutok érhez akkor viszont gyengébb leszek, de ez a veszély nem fenyeget. És ha megharapok valakit csak akkor változik át ha én is azt szeretném. Szóval nem lenne semmi következménye, sőt még a megharapott fél is élvezi a harapást. Legalábbis jó esetben mindkét fél élvezi.
Vissza az elejére Go down
Xerio Exacta
Angyaldémon
Xerio Exacta


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Nov. 01.

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 5:36 pm

-Akkor meg is nyugodtam, habár lehet, tényleg kellemes lehet a harapásod. De egyelőre nem szívesen tapasztalnám meg. Meg abban nem vagyok biztos, hogy az átváltozott bőrömön átjutnának a fogaid. Nem lebecsüllek, de annál több kel, mint két csinos fog, hogy megsebezzen. Át meg biztos nem változnék vámpírrá az már tényleg furcsa keverék lenne.
*Neveti el magát ő is, és el is képzeli magát, mint egy angyal, démon és vámpír. Vicces összképet nyújt.*
-A romantikával mi a helyzet? Vár rád valahol egy születet vámpír herceg?
Vissza az elejére Go down
Chantal Rosberger
Tisztavérű született vámpír
Chantal Rosberger


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2009. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Anglia

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 5:53 pm

-Hát eddig pozitív kritikákat kaptam a harapásomat illetően, már persze azoktól akiknek volt lehetőségük elmondani milyen is volt. Hát mit mondhatnék? Vámpír vagyok, néha elragad a hév. Hát…azért megoldanám, erősek a fogaim, de nem becsülöm le a bőröd, biztosan megszenvednék vele ha esetleg mégis sikerülne megharapnom. És az átváltozásnál nem rád gondoltam, démonokat nem változtatok át, meg egyébként is ez főleg halandókra vonatkozik.
Mosolyog a férfire. Örül a társaságának mert nem kell előtte titkolóznia, szóval egy halandónál sokkal jobb, meg nem tűnik egy felfuvalkodott idiótának akinek csak a szája nagy,de ha tenni kéne valamit elbujdosna. Az olyanokat nagyon utálja. Aztán olyan vizekre terelődik a szó amikről nem szívesen beszél. Egyszer volt szerelmes az is évezredekkel ezelőtt volt, még az Éj Világában és annak is csúnya vége lett.
-Nincs időm a romantikára. És nem, nem vár egy vámpírherceg. Ami azt illeti semmilyen herceg nem vár, de még csak munkás sem. És téged?
Bár ami azt illeti Chantal szerint nem az a túl romantikus fajta férfi, legalábbis eddig úgy vette le, de persze benne van hogy téved. A földre szegezi tekintetét és úgy halad tovább Xerio mellett.
Vissza az elejére Go down
Xerio Exacta
Angyaldémon
Xerio Exacta


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Nov. 01.

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 7:23 pm

-Nos ha tényleg tudsz dolgokat rólam, akkor lehet azt is tudod, hogy a romantikával már megjárta.
*Ö is leszegezi a tekintetét a padlóra, talán az egyetlen fájó pontja érzelmileg. A szerelem, ami miatt raboskodott. Inkább tereli a témát, szerencsére már senki sincsen rajtuk kívül a parkban.*
-Mitszólnál ha mutatnánk egymásnak a kepeségeinkből? Decsak egy két apróságot.
Vissza az elejére Go down
Chantal Rosberger
Tisztavérű született vámpír
Chantal Rosberger


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2009. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Anglia

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 7:44 pm

-Hát igen. Tudod a férfiak nem szeretik a zűrös nőket, na meg azt sem bírják ha a lány erősebb náluk, szóval azt hiszem én mint barátnő kivagyok zárva. Legalábbis így gondolom.
Mondja el álláspontját. Na igen, a lánynál jobban senki sem tudja milyen a szerelem miatt raboskodni, majd végignézni hogy szerelmünk tárgyát hogyan végzik ki. Nagyon fájdalmas dolog. Főleg mert Chantal tényleg szerette Vincentet, és a farkas halálával a lány egy része is meghalt. De már túllépett rajta nagyjából, mivel már nagyon régen volt. Persze sokszor előtör még a régi fájdalom,de már nem olyan intenzitással mint eleinte. Körbenéz és észreveszi, hogy a halandó férfi már nincs a parkban, így tényleg teljesen egyedül vannak, ami teljesen érthető, hiszen ilyen későn normális ember már nem mászkál a Szoborparkban. Xerio következő kijelentésére felvonja a szemöldökét.
-Ömm...rendben, de pontosan mit is szeretnél látni?
Kérdi kíváncsian a lány, ugyanis elég sok mindenre képes, és nem igazán tudja mit is mutasson Xerionak, hiszen azt hogy az övé a vámpír közül a legegyedibb és legkülönlegesebb képesség, hogy uralja a vért, nem szándékozik közölni a férfivel,de csak mert azt már tényleg nem szokta elmondani senkinek, ugyanis bárkiből lehet ellenség, és így jobb ha nem ismerik minden képességed.
Vissza az elejére Go down
Xerio Exacta
Angyaldémon
Xerio Exacta


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Nov. 01.

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 7:52 pm

-Nem is tudom, talán valami alap képességet. De tudod, mit kezdem én.
*Felemeli a jobb tenyerét és egy kis emberke jelenik meg benne, tűzből. Ami elkezd táncolni, mintha egy földöntúli zene ütemét hallaná. Majd felemeli a másik tenyerét is és abban egy ugyancsak apró tűz emberke jelen meg, da annak női alakja van. Egymás mellé teszi a két tenyerét és a két kis alak egymással kezd tangózni, mintha a távolból halk muzsikaszó szólna. Majd ökölbe szorítja mindkét tenyerét és csak egy kis felszálló fűst jelzi, hogy mi is volt a tenyerében, a távoli muzsika is elhallgat. Ránéz Chantalra és megszólal.*
-Na, valami hasonlóra gondoltam, lásuk te mit tudsz.
Vissza az elejére Go down
Chantal Rosberger
Tisztavérű született vámpír
Chantal Rosberger


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2009. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Anglia

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 8:04 pm

-Hát rendben. Tudok repülni, de azt most inkább hanyagolnám.
Valójában sok mindent tud, de azok inkább csak úgy jönnek maguktól a harcban, meg ha valami olyan van csak fogja magát és repül. Beszélget a holtakkal meg ilyenek, de mivel a véruralmat nem akarja felfedni inkább elgondolkozik. Persze megtudni csinálni azt amit a férfi tűzzel, csak hát ő ugye táncoló vérembereket tudna formázni,de ugye ezt most nem fogja bemutatni. Szóval sóhajt egyet, majd egy szempillantás múlva már egy közeli fa ágán ücsörög. Hihetetlenül gyors, szabad szemmel nem is látható a mozgása, szóval mindenki azt hiheti hogy valahogy odateleportált. Aztán egy szemvillanás múlva ismét a férfi mellett álldogál karba tett kézzel, majd komolyan ránéz.
-Hm...sok érzés kavarog benned. A szerelem téma miatt fájdalmat és szomorúságot érzek, de ugyanakkor most magabiztos vagy és kíváncsi is az erőmre. Imádom ezt a képességet, így mindig megérzem ha átvernek.
Mondja egy kis mosollyal. Majd hallgatja hogy ropognak a csizmája alatt az elszáradt falevelek.
-Remélem ennyi elég volt. Többet szerintem nem akarsz látni. Majd egyszer megmutatom. De most inkább üljünk le. - Mutat egy közeli padra.
Vissza az elejére Go down
Xerio Exacta
Angyaldémon
Xerio Exacta


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Nov. 01.

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 8:13 pm

*Először kicsit bambán néz, de hamar felfogja. Teleportálás, arra nem igen képes, gyorsnak gyorsa, de azért az más. Egy apró tapsot is megejt elismerésként. Kissé elkomorodik, két dolog miatt, az egyik hogy nem láthat többet a képességből, a másik a szerelem téma. A padra pillant és elindul felé, leül és vár, most a hölgyön a kérdezés sóra.*
-Most te kérdez.
Vissza az elejére Go down
Chantal Rosberger
Tisztavérű született vámpír
Chantal Rosberger


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2009. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Anglia

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 8:27 pm

-Köszi.Te is jó voltál.
Mondja egy mosollyal a tapsra, majd kicsit elkomorodik az arca, hiszen sejti hogy az érzelemkiolvasással elég érzékeny pontra sikerült tapintania. Bár ettől inkább szimpatikusabb lett neki Xerio, hiszen még egy démonnak is lehetnek érzései. Meg azért ő nem egy öntelt barom, eddig legalábbis nem volt az, és Chantal reménykedik benne hogy nem is válik hirtelen azzá, mert azt nehezen viselné, és valószínű hogy fogná magát és szépen lelépne, mert semmi kedve nem lenne a férfivel beszélgetni. Odasétálnak a padhoz, aztán Chantal leül Xerio mellé, keresztbe teszi lábait, és beletúr a hosszú sötétbarna tincsekbe és elgondolkozik mit is kérdezhetne.
-Hogy kerültél Londonba és mi történt az erőddel? Tudod sokat tudok rólad, de főleg a születésed környékéről. És sajnálom ha az előbb esetleg megbántottalak.
Teszi hozzá végül, majd a talajt kezdi el szemlélni.
Vissza az elejére Go down
Xerio Exacta
Angyaldémon
Xerio Exacta


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Nov. 01.

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 10:14 pm

*Végig gondolja a kérdést, próbál a lehető legegyszerűbb választ adni. Pár másodperc csend után előáll a válasszal.*
-Nos, az a világ, ahol raboskodtam egy halott dimenzió volt. Valószínűleg azért pontit kötöttem ki, mert régen is ez volt az a hely, ahol éltem. Vagyis a túlzás hogy éltem, de ha fent voltam a Földön akkor itt tartózkodtam, akkor is amikor foglyul ejtetek. A másik kérdésedre nem nagyon tudok válaszolni. Talán az eltelt idő és hogy nem használtam, vagy az is lehet hogy ez az éngem fogvatartó mágia sajátossága. Nem tudok rá pontos választ adni. Nem kell aggódnod, habár embernek nézek, ki nem vagyok az. Persze vannak bizonyos szintű érzelmeim, az angyali részemnek köszönhetően, de az a pár évraboskodás megtanítót rá hogy kel nem érezni.
*Most viszont már rajta a sor. Legalábbis ami a kérdezést iletti.*
-Milyen érzés több ezer év távlatából figyelni a világot, és szerinted hova tart ez az egész dolog. A két fél között?
Vissza az elejére Go down
Chantal Rosberger
Tisztavérű született vámpír
Chantal Rosberger


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2009. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Anglia

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 4:21 pm

-Értem. Az érzelemmentesség igazából hasznos dolog,de néha néha azért kellemetlen, hiszen a fájdalom is formál. És ha kizárod magadból az érzéseket akkor örülni sem tudsz, és azért az nem túl kellemes, de persze valamilyen szinten kordában kell tartani a sok érzelmet. Bár egy időben én is azt tettem amit te, igyekeztem teljesen érzelemmentes lenni, de hát nem jött össze, és ahogy érzem neked sem megy tökéletesen. De ez persze nem baj, sőt jobb is így, legalábbis majd később neked lesz így jobb.
Néz Xeriora, majd a bal lábát rakja a jobbra. Aztán felnéz a fényesen ragyogó Holdra. Mindig is imádta. Olyan lenyűgöző, és titokzatos. A halandók próbálják megfejteni a rejtélyét, de igazából még az éj lényeinek sem sikerült, na meg Chantalnak sem pedig ő már él egy ideje...A halandók valahogy mindig olyan dolgokat akarnak tudni amikhez semmi közük, és amiket képtelen lennének megérteni még ha tudnák is.
- Hogy milyen érzés? Eléggé érdekes. Igaz néha kicsit unalmas, néha fájdalmas hogy a legtöbben meghalnak körülötted és te kezdhetsz mindent előröl. Na meg mivel néha van dolgom a halandókkal , bizonyos időközönként új személyazonosságot csinálni, az elég fárasztó. De ugyanakkor jó ennyit élni, hiszen így végignézhettem mindent. És anélkül is tudom hogy egy egy döntésnek mi lehet a következménye hogy én magam tapasztaltam volna. És azért az hasznos. De az emberek mindig tudnak újat mutatni, de komolyan. Hülyeségben azért ők a nyerők. Ráadásul olyan dolgokon tudnak veszekedni. Tényleg nevetséges.
Majd elgondolkozik.
-És hogy mit gondolok erről az egészről? Hidd el ennyi idő után rájöttem hogy az ilyenekből előbb utóbb nyílt háború lesz, és azoknak nincs semmi értelmük, nyertesük meg pláne nem, szóval én biztos megpróbálnék kiegyezni egy olyan dologban ami nagyjából jó mind a két félnek. De persze néha kell egy kis izgalom. Meg egyébként sem akarok nagyon belefolyni ezekbe a dolgokba, mert ha valami történik, tapasztalataim szerint mindig mindenki nagy egyetértésben engem hibáztat.
Vissza az elejére Go down
Xerio Exacta
Angyaldémon
Xerio Exacta


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Nov. 01.

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 8:52 pm

-Éppen ezért is zárok ki minden érzelmet magamból. Ha nem érzek, akkor gyengepontom sem lesz, mármint érzelmi.
*Elgondolkozik, ö a 600évével még fiatalnak számit Chantalhoz képest. De abból a 600bol is nagyjából 500-at rabként töltött. Ezért akkora változásokat nem tudót megfigyelni.*
-Hát igen az emberek, annyira esendőek, de nemesek is tudnak lenni. S szerencsére könnyen manipulálhatok. Egy kevés vagyonért bármire képesek.
*Háború arra vágyik, vagyis inkább már a bosszújára. Utána jöhet a háború, de ahhoz hatalom kel még több.*
-Nos, remélem, kirobban az a háború, akkor mindenkinek helyet kel majd választania. S abban a zavarban lesz rengeteg alkalom, hogy megtegyük azt, amit akarunk. Már mért hibáztatnának téged?
Vissza az elejére Go down
Chantal Rosberger
Tisztavérű született vámpír
Chantal Rosberger


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2009. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Anglia

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 9:18 pm

-Hát nem tudom hogy ez mennyire jó,de valójában mindegy is, hiszen mindenki azt csinál amit akar.
Gondolja végig a dolgot. Legalábbis ő mindig azt teszi amihez épp kedve van. Az emberektől meg már totálisan kész van, mivel olyan dolgokat tudnak a lánynak mondani hogy lehidal. Aztán a halandó férfiak csajozási szokásai is érdekesek, legalábbis szívesen átharapná azoknak a torkát akik utána ordítanak az utcán. Egy kicsit zavaró tud lenni, főleg ha épp dolga van, és valljuk be elég sok van neki.
-Igen könnyen manipulálhatóak. De igazából az éj teremtményei meg a hatalomért tesznek meg mindent szóval ők is könnyen manipulálhatók. És ez nekem inkább jön jól mint a halandók. Ők bármit megtesznek és még csak meg sem kell erőltetnem magam.
-Hogy miért? Na jó néha tényleg beleavatkozom egy kicsit más néven, de hát na…néha szórakozni szeretnék. Meg amúgy is ha nem teszek semmit is egyszerűbb rám fogni a dolgokat, mert nekem megvan a hatalmam hogy befolyásoljak eseményeket és hát…így megvan hogy a hibáztatható személy. Meg a másik világból jöttem, és hát ez már alapból hozza magával a dolgokat, bár ezt csak azok tudják akik velem együtt onnan jöttek, és persze akiknek elmondom.
Vissza az elejére Go down
Xerio Exacta
Angyaldémon
Xerio Exacta


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Nov. 01.

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 9:28 pm

-Nagyon is hasznosak az emberek, főleg a háborúkban. Sőt a világon minden teremtmény manipulálható.
*Szóval azért mégis bele avatkozott a dolgokba, már csak az kellene, ha az ő háborújába is belekontárkodott volna. Meg is kérdezi.*
-Na és az én csatámba is belepiszkáltál? Remélem azért nem, de ha igen akkor remélem, nem azért vesztetem.
*Nagyon is reméli, mert ha kiderülne, hogy Chantalnak köze van, hozzá akkor bizony nem állna jót magáért.*
-Nos meg tudlak érteni, milyen is másnak lenni egy világban. Én démonok közt éltem emiatt már alapból rosszabb helyről startolok. S könnyebb engem hibáztatni a dolgokért, az is igaz hogy a legtöbbször én vagyok a felelős. De na, hát mindenkinek kel egy kis móka.
*Ejt meg egy gonoszkás mosolyt.*
Vissza az elejére Go down
Chantal Rosberger
Tisztavérű született vámpír
Chantal Rosberger


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2009. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Anglia

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 9:42 pm

-Igen hasznosak. Ráadásul annyira jól el lehet velük játszani. Én vagyok a macska ők pedig az egerek. Majd egyszer próbáld ki, nagyon izgi tud lenni.
Mondja egy kis vigyorral. Aztán ismét elmosolyodik, hiszen Xerio eléggé izgul hogy mit is válaszol a háborúval kapcsolatos kérdésre.
-Nyugi ha beleavatkoztam volna akkor nem vesztettél volna. Bár ez sem biztos. De azt jobb volt páholyból kényelmesen végignézni. Tudod utálom ha hozzám jönnek tanácsért, mert ha már háborúznak oldják meg maguk. Úgy sincs belől hasznom, szóval nem szoktam segíteni.
De most azért nem unatkozom, nem is lenne időm beleavatkozni dolgokba. Mondom, majd ha választanom kell a két fél közül megteszem. És nyugi, jól fogok dönteni.
Mondja ravasz mosollyal, mint ha forralna valamit a fejében.
-Én is megértelek, nem kellemes démonok között nevelkedni, mármint bocs,de már volt dolgom démonokkal, és hát nem tudom… Egy gyereknek nem a legjobb környezet, főleg ha az félig angyal.
Vissza az elejére Go down
Xerio Exacta
Angyaldémon
Xerio Exacta


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2009. Nov. 01.

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 10:09 pm

-Tudom menyire kellemes a társaságúk, legalábbis számomra az. De csak a női embereké. *Ejt meg egy hamiskás mosolyt.* -Szerintem jól is teszed, ha nem a te ügyed, akkor nem kel beleavatkoznod, remélem tényleg jól választasz. Habár, talán az a legjobb, ha valaki semleges.
*Visszagondol arra az évekre, amiket démonok között töltött. Egymással sem voltak kedvesek, hát akkor egy félig angyallal miket műveltek hiába volt bene démoni vér. Talán azért is bántak vele kegyetlenül, mert beszennyezte a démoni vért.*
-Igen, nem volt éppenséggel a legkellemesebb köztük élni, de amikor elégé erős lettem visszafizetem mindent.
*Majd felpillant az égre, a holdat nézi, az égitest, ami apró a Földhöz képest, mégis menyi dolgot tud befolyásolni. Hiába nem az a lényeg mikorra egy tárgy, hanem az, amire képes. Amikor hirtelen bevillan egy ötlet. Ami talán közelebb viszi a hatalma visszaszerzéséhez. De ezzel ráér később is foglalkozni, de kezd egy kicsit fáradni. Nem úgy hatnak rá a dolgok, mint az emberekre, de egy bizonyos idő után neki is kell pihennie. Feláll a padról és Chantal felé fordul, majd beszélni kezd.*
-Sajnos nekem most mennem kel, de itt a névjegyem rajta a számommal, ha elszeretnél érni. *Nyújtja át a kis papírt, amire annyi van írva. „Xerio Exacta ügyvéd” alatta meg a mobilszáma.* De tudod mit, mit szólnál egy kis gyakorláshoz hólnap? Ha benne vagy majd hívj fel és megbeszéljük.
*Majd mielőtt elsietne, megfogja Chantal kezét és egy csókot ad rá. Mint az úriemberek, talán annyit mozgott már az emberek között hogy egy pár szokás átragadt rá is. Majd elengedi Chantal kezét és elsiet.*
Vissza az elejére Go down
Chantal Rosberger
Tisztavérű született vámpír
Chantal Rosberger


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2009. Nov. 02.
Tartózkodási hely : Anglia

Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 10:46 pm

Elveszi a névjegyet és bólint. Majd egy kissé meglepődve a kézcsókon köszön el ő is a férfitől. Nem túl udvariasak mostanában a férfiak, úgy látszik Xerio kivételt jelent. Persze igaz ami igaz a kivétel erősíti a szabályt. Ismét egyedül van, így fel áll és úgy dönt tovább sétál a parkban. Sötét van és a Holdat is eltakarja már egy felhő. Nyugodt léptekkel halad előre, aztán mikor már nem igen lát esélyt arra hogy társasága akadjon, fogja magát és elindul a legközelebbi pad felé, és leül rá. Lábait keresztbe teszi és úgy mered a föld felé. Nézi a lába alatt lévő sárgás színű levélszőnyeget, majd egy bagoly huhogására lesz figyelmes. Sóhajt egyet, aztán csak ül és mered előre. Nem nagyon tudja hogy mit csináljon, mert mára már nem tervezett semmit, szóval kis idő múlva úgy dönt itt marad még egy kicsit a parkba, csak hogy gondolkozhasson, hiszen bőven van min. Talán majd valamikor akad még társasága, bár valami őrült halandóra nem nagyon vágyik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szoborpark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szoborpark
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mystic Hostel :: London :: London Belvárosa-
Ugrás: